Content

Rijnijssel Muziekcafé

diversen

Onderhandelen: hoe krijg jij je zin?

politieke discussie

Damian Wilson (UK) + Kingfisher Sky

An Acoustic Afternoon

Bass6 XL met: Zardonic + Wisenose + Djennick

Drum-'n-bass, Industrial,

EEK A MOUSE

reggae, dancehall

Illmatic Blockparty

hip hop

Kalmah (FIN) + Vreid (NO) + Slegest (NO)

death metal, black n roll

Naglfar (SWE) + Schammasch (CH) + Anomalie (AT) Exclusieve NL Show

black metal

Dwars viert sinterklaas

discussie

The Night Flight Orchestra (SWE) + Black Mirrors (BE)

classic Rock, Alternative rock

Club 8Bahn w/ Lena Willikens + Jasmin

Battle of Q-Bands

diversen

Voordracht Arnhem

Young Art

Courbois - Somers - Courbois

Jazz Fusion Rock

Grindfeast XL V

Grindcore

SOLD OUT!! DOOM Presents: The Purge B'Day Bash

hardstyle

Thaw (PL) + Five The Hierophant (UK) + ARRM (PL) only NL show!

black, doom, drone, experimental

Jonge Democraten A-N: Nederland vs Denemarken

politiek cafe

PANN

straight-friendly gayfeest

The Chronometer's Orchestra feat. Matangi

jazz, free jazz, avantgarde

Evil invaders (BE) + Distillator

Thrash

Ghost bath (US) + MØL (DK)

depressive, post, shoegaze

Glo Up w/ Young Ellens + Svenchy & Violatorz + DaveDaflin + Roberto Sciaroni + Epic + Kwaaimonkey + Jerramusic + Troy Gwalla

urban, hip hop

Bad Habits // Good Company

house / art / drinks

BLEED FROM WITHIN (UK) + ACCESS UNLOCKED (BE) + TRAVELLER (DE) + THE EVOLUTIONIST

METALCORE/DEATHCORE

Arina's Leuke Oldschool feest

oldschool hardcore gabber

Popronde met: Moon Moon Moon + Van Common

indie

Zombiewalk

Zombiewalk

Jonathan Hultén (SE) + The Devils Trade (HU) + Sonya (HU)

singer songwriter, post rock

SOLD OUT!! Butcher Babies (USA) + Kobra and The Lotus (CAN) + Skarlett Riot (UK) + IGNEA (UKR) + MARTYRIUM (MLT)

FEMALE METAL VOICES TOUR 2018

Jonge Democraten: Vestigingsklimaat: multinationals in ons kikkerlandje

politiek cafe

Sargeist (FI) + Chaos Invocation (DE) + Acrimonious (GR)

black metal

Back to School Party

studenten feest

The Gladiators

roots rock reggae

DAMN: MocroManiac [AKA ManiBaby] + Pietju Bell + Mauro + Roan Robuusta

hip hop

Dollhouse

Dance

DOCU-AVOND: TONY

docu film tony chocolonely

Defeated Sanity (DE/USA) + Epicardiectomy (CZ) + Acranius (DE) + Oral Fistfuck (DE) In Demise (DE) Exclusive NL SHOW

slam

Airborne Music: Ginsing (uk)

pubrock

Bob Wayne (US) + Cashmoore

Outlaw Country

DOOM: The Rising Stars

hardstyle

Loud & Clear : Salvation Tour Edition w/ I PROMISED ONCE (DE/JP) + SHINIGAMI + Support

Metalcore, Rock, Dubstep, Trance

The offbeat festival pt 3

SKA/PUNK ROCK

Glorior Belli (FR) + Wesenwille + Codex Mortis

black metal

Night Demon (US) + Screamer (SWE)

Heavy Metal - NWOBHM

DWARS wat is jouw zorgtopia

politieke discussie avond

The Box (First Birth)

early terror, early hardcore, french hardcore

Inferum + Depths of Kronos

Metal

transplantplaatjes

planten ruilbeurs

T.P.P. Trans Plant Plaatje.

Platen, cd, dvd, tape, etc. Ruilen!!

Bass6 #3: Pythius (Blackout) + The Outsiders + Wisenoze + Djennick

Drum&Bass

Arnhem Intro Festival @ Coberco Fabriek met KUTMAAN

Harm's Way (USA) + Sanction (USA) + Renounced (UK) excl NL show!

hardcore

THE ROYAL + OF VIRTUE (USA) + ASTRAEA

Metalcore

Counterparts (CAN) + The Pariah (DE) + STINKY (FR) excl NL show!

Hardcore Punk

Blockparty Park Presikhaaf

music, skate, food, graffiti, kids playground

Cannibal Corpse (USA) + Anatomy Of I (UITVERKOCHT!)

death metal

The Adolescents (USA) + New Best Friend

punkrock

Kid Harlequin + Freeloader + Black Burned Blimp

rock

Karma To Burn (USA) + Komatsu

desert rock

First Blood (USA) + For Blood and Vengeance

hardcore

DWARS A/N INCLUSIVITEIT OP DE ARBEIDSMARKT

POLITIEKE DISCUSSIE AVOND

Sunday Psychout: Psyclocks (JP) + Tennessee Alien + Prison Of Blues (ID)

psychobilly

FORMS (20 Years) Summer Jam 2018

drum & bass, Hip hop

geannuleerd: Dwars A/N inclusiviteit op de arbeidsmarkt

politieke discussie avond

Habesha Party

Dance

Schoolfeest 'T Venster (besloten)

dance

Jazz in Willemeen matinee: Southern Fatty Brass Parade

Jazzcafe

Israel Vibration (JAM)

reggae

Arina's Leuke Oldschool Feest

Old School, Early Rave, Hardcore

Cancer Bats (CAN) + Bronco

batrock

dolle dinsdag - filmavond - pink flamingo

film

Jonge Democraten: Hoe staat het met de vakbonden?

politiek cafe

*** AFGELAST ***Fifa 18 toernooi PS4 ***AFGELAST***

Gaming

Showcase Popsport Gelderland

showcase bands

Dagschotel: ****, that's delicious!

lofi, hifi, global pop, acid, tropical house, wave bass

ARNHEM LAUGHS: OPEN MIC, COMEDY NIGHT

comedy, open mic

DWARS A/N Art.1 GW

discussie avond over discriminatie

Dollhouse Queerparty

Dance

SpaceMonkeys

hip hop, funk, jazz

Jonge Democraten A-N: Hoe staat het met Defensie?

Lezing Tweede Kamerlid Salima Belhaj

GDA: FIELD TRIP TURBO TOUR

dance

Peter And The Test Tube Babies (UK) + Lone Wolf

Punkrock

The Bennies @H80

punkrock assorti

Vulvodynia (SA) + Placenta Powerfist (DE) + Wormhole (USA) + Blade Of Horus (AUS)

slam, brutal death metal

Midnight Munchies afgelast

Cancelled** Toneelgroep Oostpool presenteert Princess + Meet & Greet cast crew

Toneel

SHHT @H80

assorti

Nachtblut (DE) + Krankheit (AUT)

dark metal

DWARS A/N x Marie José Navis

politieke avond

Degial (SWE) + Taphos (DK) + Demon Head (DK)

Death Metal

Nifelheim (SWE) + Misanthropia

black speed metal

Lente bivak

Bivak

WillemsFest 2018 met: Distillator + For I Am King + Obese + No Gods No Masters + De Grote Boodschap + WRCKG + F.I.S.T.

diversen

FORMS PRESENT ‘THE KING OF BASS’ 2018 EDITION

drum & bass

UITVERKOCHT**W1 en Gelders Orkest: Maestro Jules onthult Mendelssohn

Klassiek

Dubnation #23 w/ Zen Rockers + Lukie Roots + Apache Nes + Klaridub Soundsystem

dubsoundsystem

Jazz At Willemeen presents Rotterdam/Trondheim 4

Jazz

Laura Macri

In Luxorlive - Opera - Klassieke Zang

Deshima sounds presents: Paradise

Hyper Techno, Eurobeat, Parapara

DOOM: The Rising Stars

hardstyle

Vliegen en zijn Alternatieven

Discussieavond Groenlinkse Jongeren "Dwars"

DOLLE DINSDAG - BORDSPEL EDITIE

spellen cafe

Wailing Souls (JAM, EXCL NL SHOW)

reggae

Maggie's Flock + Herman

Celtic folkrock, Folk punk

Atra Vetosus (AUS) + Perennial Isolation (ESP) + Drawn into Descent (BE) ONLY NL SHOW

Black Metal

Break-ups & Breakdowns met: Casey (UK) + Endless Heights (AUS) + Rarity (CAN) + Outta Peak (UK) + Signs Of Algorithm (BE) + Despicable Heroes

Metalcore, Popmosh, Metal, Punk/Rock

Ancst (DE) + Gnaw Their Tongues

Blackened Crust & Drone

Electronic Exuberance presents OWNA + Rhoda + TYCO

live techno

De Transplantatie II: planten-, stekjes- en tuinierspullenruil

Ruilbeurs

Dagschotel: Devour The Night

Raw sexy lo-fi & hi-fi assorti

Transient State + Hologram Earth

Progressive Metal

Jongeren Verkiezingsdebat

locatie - raadzaal gemeente arnhem

Dolle Dinsdag

spel, film

Misplaatst

Platen- en CDruilbeurs

Myrath (TUN) + Manigance (FRA)

Progressive Oriental Metal

BURN (USA) + Gust (SWE) + Chain Reaction (BE) + Hard Shoulder Exclusieve NL show

Hardcore

Morrès + Fuzzball JR

Rock

NYMNYR ism KETACORE presents: Proper Rave 69 @Brigant

propere breakcore

Arnhem Laughs: Open Mic, Comedy Night

Comedy

SOLD OUT!! Orphaned Land (ISR) + In Vain (NO) + Subterranean Masquerade + Aevum EXCL NL Show!

Progressive Metal, Oriental Metal, Folk Metal

Knight Area + Armed Cloud

Progressive Rock & Metal

Varukers (UK) + Slavery Farm

D-Beat

**UITVERKOCHT** Veghel Blackfest 2018 met: Rotting Christ (GR) + Carach Angren + Svart Crown (FR) + Arkhangelsk (GR) + Thyrgrim (DE) + Misanthropia + Ceremony + Dystopia + Yaotzin + Noctambulist

Black Metal

Loud & Rising Tour: Green Lizard + Antillectual + This Means War!

Punk Rock

Y X Arnhem @Rozet

Ted X

Dolle Dinsdag

Studio Ghibli Filmavond

BASS6 #2: Ordure//Wisenose// + more

Dubstep/ Drum&Bass

American Party Rijnijssel

Dance

Klassiek, Maestro Jules Onthult: Griegs Pianoconcert

Klassiek in Musis

TOCA Feest

Tiener Carnavalsfeest

Habesha party

Dance

Illmatic blockparty Classic

golden era hip hop en een beetje funk

Gloryhammer (UK) + Civil War (SWE) + Dendera (UK)

uitverkocht - epic powermetal

Dubnation #22 first time with own soundsystem w/ Apache Nes & Klaridub Soundsystem

dubsoundsystem

Audrey Horne (NO) + Dead City Ruins (AUS) + Magick Touch (NO)

hardrawk

Wivvamilie '1313' EP Release Party

hiphop

Mother Bass + Crashing Bats

rock

Midnight Munchies

###CANCELLED### de Pittige Donderdag

DIY Food

DOLLE DINSDAG - cards against humanity

spellencafe

Jazz At Willemeen presents Woodnote Kwintet

Jazz