Content

THE BRIDGE IS OVER

Hip-Hop

Live On Stage

Hardcore/gabber/terror

Arnhem Cares charity concert met oa: Hank the Knife and the Jets + Inamix

diverse stijlen

KLERECAFE KERST EDITIE

KLEDINGRUILBEURS

Plug & Play the pizza edition

pizza muzak

dagschotel

lekker dansen!

Live on Stage

hardcore/gabber/darkcore

TK07 invites FreaX met oa: Skoza vs. Psiko (FR)

frenchcore, drum 'n bass, tekno, tribe, breakcore

we are the troops

Metalcore

VOODOO PEOPLE

Drumm and Bass

Headbangers concerts presents; Back to Thrash met: Warbringer (US) + Prematory (BE)

thrash metal TICKETS VERKRIJGBAAR AAN DE DEUR!

Jamsession Rijnijssel Pop&Sounddesign

Guana Batz (uk) + Magnetix (rus)

ER ZIJN NOG TICKETS AAN DE DEUR VERKRIJGBAAR!!

Vanderbuyst (album release tour) + Bliksem (BE) + Lick

ER ZIJN NOG KAARTJES AAN DE DEUR VERKRIJGBAAR!!!

speakerfreakers

hardtek/tekno/frenchcore

Rapstarz met o.a. SMR, Kurtis, Jairo, Diggy en Hamza.

Hip Hop

skatehal openings afterparty

Cultureshock

Hip-Hop

Orphaned Land (IS) + Arkan (FR) + Myrath (TN) + Artweg (FR)

KAARTJES VERKRIJGBAAR AAN DE DEUR

Escolopendra

Emotions

Subcity met: Bojcot selectah + Kingpin + Trap

dubstep

Noisecore met: fckn' bstrds + Urban Failure (SLO) +/-Error (DE) + Surd Sillah + Nano.strike + Barthard ea.

noise, flashnoise, splitternoise, lofi techno trash, oraganoise, strontnoise

Decapitated (PL) + Aborted (BE) + Fleshgod Apocalypse (IT) + Impalement (album release) + Cyanide Serenity (UK) + Archspire (CAN)

death metal

Tank86 + Evant Garden

stoner psychedelisch

live on stage

hardcore/darkcore/terror/gabber/frenchcore

Cerebral Ballzy (US) + Go Go Lady Gabba Hey!

afro punk, ramones covers

Moshcafe XXL: Texas in July (US) +Tasters (IT) + As Enemies Arise (EP release show) + Ashes Of Many

moshmoshmosh / metalcore / hardcore

Knuckles Of Frisco (release show) + The James + Monokraft

ernemse rock

Dagschotel

lekker dansen!

Not Your Tektron

Acid, Breakcore, Disco, Early rave, Jungle,Tekno

TK07 invites FreaX met oa: Skoza vs. Psiko (FR)

frenchcore, drum 'n bass, tekno, tribe, breakcore

Jamsession Rijnijssel Pop&Sound design

Sunday Psychout 9: Astro Zombies (F) + Captain Lee and the Cockswains + DJ Henry Hell

##** C A N C E L L E D **##

Forms

drum & bass

live on stage

hardcore/darkcore/terror/frenchcore

WHIP (NO) + FREITOD (GER) + ALKERDEEL (BE) / FREE entrance with combi ticket

(Depressive) Blackmetal

Willemeen naar Zombiewalk Amsterdam

ZOMBIE!!

Aurora Infernalis festival Part III met: Absu (US) + Dodheimsgard (NO)+ Virus (NO)+ Covenant (NO)+ Khold (NO)+Hades (NO)+ Troll (NO) ea.

SATURDAY TICKETS AVAILABLE AT THE DOOR!

Workshop Zombie grimeren

workshoppie

The Mullet Monster Maffia (BRA) + Surfin Henchmen (DK) + The Incredible surfin Ramon one man freakshow

Surf / Surfabilly

Willemeen Skatejam ism Frisco & Brainwash

miniramp jammen

Live On Stage

gabber / hardcore / darkcore / gabber

Geldersch Metal Treffen IV met: Tankard (DE)+ Severe Torture + Caedere + Volbeer + Ethereal ea.

Metal Festival

Springstof!

dance

Popronde met: Burial Earth + Two Days Left

blackened deathmetal en groovy crossover

Jamsession Rijnijssel Pop & Sound design

Klerecafé

Kleding ruilbeurs

Off With Their Heads (US) + Poor Richard + Stolen Youth (AUS)

punk hardcore thrash

Dagschotel

lekker dansen

Black Top + Superfloor

hard rocking blues

destine + attack!attack! (UK) + room94 (UK)

Pop punk / Power Pop / Rock

Memphis May Fire (US)+ The Color Morale (US)+ Dream On Dreamer (AUS)

metalcore

Forms

drum & bass

Sinister + Rezet (DE)+ TCF + Septic Christ (DE/CH)

thrash metal en old school deathmetal

Movies that matter

film / gastspreker

Genadeloos

frenchcore, industrial hardcore

Splatter Fiesta: + Sapiens End + Fumes of Decay + Kutschurft+ Infected Shit + Pretty Little Flower (US) + F.U.B.A.R.

grindcore/ deathmetal

Moshcafe: My City Burning + 47 Million Dollars + Through the Struggle

moshmoshmosh / metalcore

Live On Stage

gabber / hardcore / darkcore / terror

Astpai (AT)+ Dear Hearts (BE) + Midnight Menace

Punk

Sunday Psychout 8: Tazmanian Devils (DE) + The Bodybags + Dead Cat Stimpy

psychobilly op zondag

Finale Gesel van Gelderland

Bandcontest

INQUISITION (US)+ REVENGE (CAN) + CORPUS CHRISTII (POR) + THE STONE (SRB)

black metal

DAGSCHOTEL

Lekker dansen!

live on stage

hardcore / darkcore / terror

Subcity met: Rfunck + A-Flex + Poeleck + Gemineye + Poison Yvy

dubstep

Tektron: War On Silence

Tekno

Skatefilm Premiere: Format Perspective

film

Willemeen Picknick

smakelijk eten en drinken

LAN party

House of Horror

Living Statues meets HorrorMovies

Rijnijssel Pop&Sounddesign Jaarsafsluiting 1e,2e en 3e jaars

Rijnijssel Pop&Sounddesign Jaarsafsluiting 1e,2e en 3e jaars

Bands

Travelcafe

Reisverhalen

The Casualties (USA) + Antidote + Righteous Kill + Jos en de Tosti's

punk

Emile Roemer (SP) collegetour

politiek

Forms: Summerjam 2011

Drum and Bass / Dubstep

Finale 'take 1' JonginRegio

live on stage

hardcore / darkcore / terror

Jamsessie

Neem je eigen instrument mee, backline staat klaar

KLERECAFE

Kledingruilbeurs

Musicology

Subcity: Devnik + Korrupt + Minor Setback + Gemineye

dubstep

RAAK!

Hardtechno / Schranz

live on stage

hardcore / terror / darkcore

Stagefright

Een duik in Theater

FINSTERFORST (ger) + CHAIN OF DOGS

Folk/Metal/Epic/Thrash

Red Ribbon Rock met oa: Shaking Godspeed + The Medics + Boef en de Gelogeerde Aap + Pop Up Animal Kids + The Benelux + Routines + Seven League Beats

diverse stijlen

THE BLACK PATH TOUR: Kampfar + Vreid + Secrets Of The Moon + Krakow

black metal

BlockRock Editie 2011 met: Leeways + Final Four + Random + Dislisa + Mind Yourself

Lokaal talent

Roarfest 3 met: A Traitor Like Judas + Unchained Breathing + Shake The Pagoda Tree (DE)

deathcore

Jamsessie

Neem je eigen instrument mee, backline staat klaar

Rectal Smegma + Splattered Mermaids (SWE)

Grindcore

Gewapend Beton + Al & The Black Cats (USA) + Malle Pietje En De Bimbo's + Jeff Rowe (USA)

punk / rockabilly

foutheidsgehalte

90's / Tienerdisco voor volwassenen

Iron Chic (US) + Bangers (UK) + New Pokerface + Underparts (DE)

punk

Zombiewalk

wandeltocht

Stagefright!

Theater

Dead To Me (US) + Gutless + Break Character

punkrock

The Warriors (UK) + The Patrons + Drugsmokkel

oi punk

Grootmoeders Huiskamer met: Phantom Four & The Arguido + The Kik + The Gospel + Paper Tiger

diverse stijlen

BlockRock @ Klarendal met: Achterdochtig + The Map + Cult Ellifex + Iwan

Lokaal talent

NOT YOUR MONKEY NOT YOUR ROBOT

NYMNYR XXXXS/Ragga Terror Front

KONINGINNEDAG met oa: Caedere + Kapitan Korsakov (BE) + Terzij De Horde + As Enemies Arise + Bloodtrial + Tharum + Ancient Mith

metal, hardcore, stoner, indie, tekno, jungle, hiphop, breakcore en meeeeer

8BAHN AFTERPARTY

House & techno

KONINGINNENACHT: FORMS en SUBCITY: Queen of Bass Festival

Drum & Bass / Dubstep met dj's en live act

Stagefright

Een duik in het Theater

Tektron (Oud & Nieuw)

boemboem, frenchcore, tekno

Gabber Cafe

hardcore terror gabber

guitar hero cafe **cancelled**

gamen

Sunday Psychout 7: The Surf Rats (UK) + The Bodybags + Sushi Express (BE) + DJ Henry Hell

Psychobilly op zondag

Dancetour DJ Knockout

DJ contest

Angantyr (DK) + Nocturnal Depression (FR) exclusive benelux show!

blackmetal

Jamsessie

Neem je eigen instrument mee, backline staat klaar

Sane + Henk + Nachtschade + The Fabulous Fords

rock

Blockrock is Willemeen op Lokatie Spatie met: Achterdochtig + Dislisa ea

diverse stijlen

Bates Motel + Frustration (IE) + Ill Intent (US)

hardcore

Gabber Cafe

hardcore terror gabber

Guitar Hero Toernooi voor bands

gamen

Nachtkerk 7 Nachtkerk in je kruis!

Harde electro, vette beats, ranzige mixen, freaky acts, weird art and beautiful people

Deadcell + Jesus and the Gurus + Schwarzblut

gothic industrial metal

Klerecafe

kledingruil

Forms met oa: Nymfo + Switch + Tyson + Trap + Unreal

drum & bass

Pestiis plague fest met: Erebus + Bloody Remains + Grindbashers + Kaasschaaf

grindcore en deathmetal

gabber cafe

hardcore gabber

The Aggrolites (USA)

Dirty Reggae

The Aggrolites (USA) + Graveyard Johnny's (UK) + Leeways

!! ER ZIJN NOG KAARTJES VERKRIJGBAAR AAN DE DEUR!!

Konfrontatie met oa: The DJ Producer + LFO Demon + Rotator

acid, Breakcore, Frenchcore, Industrial hardcore, Tekno, Tribe, UK hardcore

Vind Ik Leuk

saving joshua + No Time For + San Andreas ##CANCELLED##

##show gaat niet door tourbus is kapot en geen geld voor een nieuwe##

Rijnijssel jamsessie

jammen

Kabaal Regionaal

diverse stijlen

Tuesday + Aviva

(pop)rock

out of the garage

diverse stijlen

gabber cafe

hardcore gabber

Klerecafe

kledingruil

popsport met: Nameless + Dice + The White Belt + The White Carrots

pop/ rock

Metal Battle halve finale met: Nuclear sushi + Curse of the forgotten ea.

metal

3 Films: Herfstpunt + Warmer + Delirium

films gemaakt door studenten

Workshop striptekenen

teken techniek

blockrock op lokatie @ bruishuis in Malburgen met oa: Final Four + Mistery

diverse stijlen

Not Your Tektron

breakcore tekno

Jupiters Metal Fest met: Diary about my nightmares + Seita + Dictated + Kaasschaaf

metal

RAEN Music presenteert: MUTIARATEC ­ Dode Hoek I. Met Blaxtar + Kern Koppen + Manu + Sid

## LET OP ER ZIJN NOG KAARTJES AAN DE DEUR VERKRIJGBAAR!!!##

gabber cafe

hardcore terror gabber

moshcafe p8: Forget to forgive + Disposed To Mirth + Last Shot Of War (BE)

hardcore

THE METEORS (UK) + LONG TALL TEXANS (UK) + THE KOFFIN KATS (USA) + THE SILVER SHINE (HUN)

psychobilly rockabilly !! WE HEBBEN NOG KAARTJES AAN DE DEUR!!

Drum Clinic

workshop

KYU (cd presentatie) + Gilo + Ashes Of Many + Deem Index

mathmetal,(nu)metalcore

Mr T-Bone (ita) + Tommy Tornado (backing band: Rude Rich and the High Notes) + DJ TIN WISH TIN + DJ RASTAMAN

Early Reggae / Ska / Rocksteady

gabber cafe

hardcore terror gabber

I wannabee and the wannabees + Waardeloos

prettig punk en muziekquiz

Videovirus Finale en Afterparty

showcase jongeren uit arnhem hebben gewerkt aan een single met videoclip.

Forms meets prspct

drum & bass

Gay beast (US) + Child Abuse (US)

experimental noisy mathmetal & psychedelische avantgarde rock

FATE 01 met: S.A.M. + VLRK v.s. M4RK

cyber progresssive dark wave industrial

Block Rock Live In De Laar West met: Final Four + Tuesday + Mistery + Leeways

rock (LET OP! dit evenement is op lokatie: De Bus Brabantweg 115 Arnhem)

Skatefilm Première van: Welcome To MIA

skatefilm

gabber cafe

hardcore terror gabber

Bracewar (US) + Foundation (US) + Breaking Point (US)

hardcore

Subcity met: Sinister Souls + Poison Ivy + Kingpin + Minor Setback B2B Gemineye

dubstep

Tektron met: Keygen kaotic (live) + Rinse (live) & Ferrie's Herrie Hok

tekno / carnavalcore

Moshcafe P7: Poison My Blood (BE) + So Called Celeste + Samaritan + Through The Struggle

hardcore

October Tide (SWE) Exclusive show + Officium triste

metal

Dental Issues (EP release party) + Blazkowicz + Waste

hardrock

Raak! met: Locobee + Mauswaus + Mongoose ea

hardtechno schranz

gabber cafe

hardcore terror gabber

Vahg b-day party met: Human Resource, Noisekick,'S Aphira, ea.

hardcore gabber

Metal Kommando Arnhem nieuwjaarsborrel

metal & borrels