Content

J.C.A.S.H. Tribute

country, gospel, rhythm and blues

Striker (CAN) + Screamer (SWE) + Evil Invaders (BE)

speed metal

L.O.S. ( Live On Stage) Hardcorecafé

hardcore / oldskool / gabber / frenchcore / terror

‘Oprecht Godsgestoord’ van Inge Boele

Boekpresentatie

Film Cafe

FILMSSSS!

The Zipheads (UK) + Coffin Cadillac

Rocknrollabilly

The Scarlet Claw, Insurrection en Iil Trusted

Metal

OP LOKATIE: het geluid van stilte

muziek, theater, en machinerie in de oudste kerk van Arnhem

The Word Alive (US) + I See Stars (US) + Dayshell (US) EXCL NL SHOW

TICKETS AVAILABLE AT THE DOOR!!!

Mortifera (FRA) + Totalselfhatred (SWE) + Freitod (DE) + Silent Leges Inter Arma (DE)

TICKETS AVAILABLE AT THE DOOR!!

Subcity met oa: YMB + IdealCrash ea.

basss

Lord Volture + Conorach + Shaking Godspeed + Of Stone and Fire

heavy metal, power metal, psychedelic rawk

Isacaarum (CZ) + By Brutal Force (DE) + Klont! (NL)

Grindcore

L.O.S. ( Live On Stage) Hardcorecafé

hardcore / oldskool / gabber / frenchcore / terror

Film Cafe

FILMSSSS!

FORMS & STRIKE BACK PRESENT: THE EPIC TRAP & UNREAL FAREWELL PARTY WITH DRT (UK) & DATCYDE (USA)

drum & bass, dubstep

** AFGELAST***MAYHEM WITHOUT MERCY MET: BULDOZING BASTARD + BURSTING OUT + IMPALEMENT + TYRANOS

Black Thrash Death Metal

Poffercore # 5

Hardcore / terror / industrial hardcore

CANCELLED:: A Skylit Drive + Violet + Here Lies A Warning

melodic post hardcore

Tektron: Back 2 Basic

tekno

Access

Dark Industrial Underground Dance

L.O.S. ( Live On Stage) Hardcorecafé

hardcore / oldskool / gabber / frenchcore / terror

Retarded Rats (ger) + Dead Cat Stimpy

Psychobilly

Film Cafe

FILMSSSS!

Azaghal (FIN) + Blackdeath (RUS) + Gestalte + Black Decades

black metal

Emporium Vernesque

Steampunk Convention

Meet Music

deep house, tech house

SALEM + JACKAL in het NWOBHM CAFE

NWOBHM

L.O.S. ( Live On Stage) Hardcorecafé

hardcore / oldskool / gabber / frenchcore / terror

Jex Thoth (US) + Yama

occult doom rock

Andre Williams & the Goldstars (USA) + Fabulous fords + Shaemless

TICKETS AVAILABLE AT THE DOOR!!

Film Cafe

FILMSSSS!

Infernum Aeternum

Devilish Sexy Dance Party

HALLOWEEN

Dans, Disco

ZOMBIEWALK

ZOMBIEWALK

Sowulo + Cesair + Finvarra

pagan

Aurora Infernalis Fest Part V w/ DODHEIMSGARD + The Ruins Of Beverast ea. @LUXOR LIVE

black metal

TEMPLE OF MADNESS

uk hardcore / frenchcore / hardcore / terror

L.O.S. (live on stage)

Hardcore / terror / industrial hardcore

Film Cafe

FILMSSSS!

The Highliners (uk) + Stealers

Oldschool party psychobilly + Dirty Rocknroll

Subcity

bass assorti

Groovy Cuts

HipHopRap

The Road Home + Dear Hearts + Gutless

punk

GELDERSCH METAL TREFFEN

Benighted (FR) + Izegrim + The Charm The Fury + Bodyfarm + Chainsaw + lots more!

Popronde met: Flow & CO + Hyperactief + Anders Niemand

nl hip hop

L.O.S. (live on stage)

boemboembeukbeuk

Filmcafe

Films

FORMS - THE LONDON EDITION

drum & bass, dubstep

Ilana's Roadshow

Bands

The Vision Bleak (DE) + Saturnus (DEN) + Dordeduh (RO)

TICKETS AVAILABLE AT THE DOOR!!!

Klerecafe op locatie!

Necros Christos (DE) + Grave Miasma (UK) + Bunkur

occult death metal

Sleaze Party of the Year met: Rubbish + Voltrage + Rock Ignition + Powerpimps + Rebelious Spirit

Rock!

AHAB (DE) + Mourning Beloveth (IRL) + Officium Triste + Marche Funèbre (BE)

doom

Der Blutharsch And The Infinite Church Of The Leading Hand (AT) + Deutsch Nepal (SE) + Jastreb (HR) excl NL show

martial industrial, dark wave, occult krautrock

L.O.S. (Live On Stage)

hardcore / darkcore / gabber / terror

Filmcafe

FILMSSSS!

Raven#2

GOTH, ELECTRO, EBM, DARK WAVE DANCE PARTY

Escarnium (BRA) + Incareration (BRA) + PANOPTIKON (NL)+ TAKE DOWN THE SUN (NL)

brazil metal

popsport

diversen

Kraanium (NO) + BFI + Publikk Enema

slam death metal

L.O.S. (Live On Stage)

hardcore / darkcore / gabber / terror

Filmcafe

FILMSSSS!

Forms indian summer Edition w/ The Green Man (DE) + Devnik + Thirteen

drum & bass, dubstep

The road to Sex, Drugs and Metal 2013

band contest

Sub City - Bass Music w/ Substar

bass assorti

The Memory (IT) + My Distance (IT) + Killingh Goliath

hardcore punk

SOMBRES FORÊTS (CAN) + Mondvolland

ER ZIJN NOG TICKETS VERKRIJGBAAR AAN DE DEUR!!

Willemeen Bivak

Wandelen

Krachtstroom Festival

festival aan de kade

Teenage Bottle Rocket (USA) excl NL show + Gutless + Mud City Trash Daddies

UITVERKOCHT!!

Hate In Front (FR) + Pallass (FR) + Despicable Heroes (NL)

Hardcore/punk

RDBLCK presents: Prince Alla (JAM) & Sylford Walker (JAM) exclusieve show!

UITVERKOCHT - SOLD OUT!!

Filmcafe

FILMSSSS!

Misplaatst cafe

Bordspelen en Vinyl

Deshima Sounds

Clubbing Japanese Style

Grindfeast met Mucupurulent (DE), Infanticide (SWE) and Horsebastard (U.K)

Grindcore

LIVE ON STAGE

Hardceure, darkceure, terreur

Film Cafe

FLMS

Theatersport

Theater

Misplaatst cafe

Bord spelen en Vinyl

FORMS CELEBRATES 15 YEARS OF DRUM & BASS - DAY 2 (with Aphrodite and others)

drum & bass

FORMS CELEBRATES 15 YEARS OF DRUM & BASS - DAY 1 (with The Panacea and others)

drum & bass

financieelcafe

Vragen over jouw financieën

financieelcafe

Vragen over jouw financieën

LIVE ON STAGE

hardcore, darkcore, gabber

financieelcafe

Vragen over jouw financieën

GEWOON ECHT

Theater

financieelcafe

Vragen over jouw financieën

financieelcafe

Hulp bij je Financieën

Evoken (US) + Faal + Ophis (DE) + Evadne (SP)

TICKETS AVAILABLE AT THE DOOR!!

New Dutch School: Clubnight #8

techno

Pandorum: Viral outbreak

hardcore / frenchcore / darkcore / terror / industrial hardcore / drum and bass

Hip hop cafe

Creative cafe

Stille Disco

Koptelefoon op je KNAR

Film Cafe

FLMS

Meet Music w/ Klankarbeit + SoundQubes + Jelle Ruis + Yosser Dekker

deep & tech house

Grindfeast met Carnal Diafragma (CZ) + Goreputation (DE) + Cote d'Aver (NL)

Grindcore

LIVE ON STAGE

hardcore, darkcore, gabber

CANCELLED***Lan-party***CANCELLED

Digi Bit shit.

Access

Industrial/ Darkwave/ Electro

The Ex + King Ayisoba (GH)

punk, experimental, dancehall bleeps bass,

Illmatic met: DJ Smooth Cee + Rik Payne + Hece Dupree + Propo 88

hiphop blockparty

KLERECAFE (op locatie) bij het Nederlands Watermuseum.

Dé Kledingruilbeurs van Arnhem

kookworkshop

Bakken en braden

Misplaatst cafe

Plaatjes draaien spelletjes spelen

Subcity Dirt & Grease Edition w/ Roonigan + Agent Orange + Poison Yvy + Gemineye + Minor Setback

UK bass, Trap, DnB, Dubstep

Dagschotel Hamsteréééén!

lekker dansen!

LIVE ON STAGE

hardcore, darkcore, gabber

Dopethrone (CAN) + Huata (FR) + Acid Deathtrip

sludge, doom, occult, stoner

Back To Thrash met: Artillery (DK) + Gama Bomb (IRE) + Torture Squad (BRA) + Tantara (NOR) + Mortal Form (album release) + Striking Death (BE)

LET OP: EEDER OPEN!! thrash

RAVEN

Goth, Electro, EBM, Dark Wave Dance Party

Show Your Skills

Showcase bands

Film Cafe

FLMS

Misplaatst cafe

Bord spelen en Vinyl

Live cafe: Take Down the Sun + The Saucy Jacky Postcard + In Halo

Progressive, Metal, Rock, Sciccors, Metalcore

LIVE ON STAGE

hardcore, darkcore, gabber

@LUXORLIVE John Coffee + Bullerslug + Trauma Helicopter

@luxorlive

Music Notes (AFGELAST!!!!)

Education

Chelsea Wolfe (USA) + Zero Absolu (FR) + Houses

TICKETS AVIALBLE AT THE DOOR PRE-SALE STOPS AT 18:00h

UITVERKOCHT!! Agalloch (USA) + Fen (GBR)

atmosferische, folk, doom, black metal

This Is Europe Fest 2 met: No Turning Back + Strength Approach (IT) + Risk It! (DE) + World Eater (DE) + Look my Way + Redemption Denied (BE) ea.

ER ZIJN NOG TICKETS VERKRIJGBAAR AAN DE DEUR!!

Monolith Deathcult (album presentatie) + Bodyfarm + Colonel Decker + Neckbreak Nation

death metal ea.

The Griswalds (uk/arnhem) tryout show

Psychobilly

Forgotten Tomb (ITA) + Isole + Ereb Altor + Asgrauw

black metal

filmcafe

films

Deafheaven (USA) + The Secret (ITA) +Hexis (DEN)

Metal, Blackmetal, Hardcore, Post-black metal, Experimental.

Weltschmerz + From The Ashes + Grindpad

Metal

LIVE ON STAGE

hardcore, darkcore, gabber

Koninginnedag festival met oa: The Shrine (US) + Bosse De Nage (US) + Luctus (LI) + Orange Maplewood + Cult Ellifex + Dr. Duval + Myrkvar + Fabulous Fords + Haltbar (DE) + Mary Fields + Rectum Raiders + Nano.Storm + Earwax & Dirty sokz + Noobje

metal, deathmetal, garagerock, electro hardcore, tekno

NDS met: Dimzen + Jimmy Van Esch + William Köster

techno

Forms Events & Strike Back present QUEENSNIGHT 2013

drum & bass

Misplaatst cafe

Bord spelen en Vinyl

Danstheater LethDansant met 'This quotidian beauty'

Dansvoorstelling

Henhouse prowlers, Brock & the Brockettes en Uncle Trash

Bluegrass

Aniek Maren (Album presentatie) + Jürgen Rijkers + DJ Vinq

singer songwriter, rock

Deadcell (CD presentatie) + BAK XIII (CH) + 3rd Machine

Industrial metal

SINFEST 2013 : Party with the Arnhem Fallen Angels!

Thrills and Excitement!! A Derbylicious PARTY! with live on stage: a Pony named Olga (DE), Cheap Thrills (NL), burlesque and poledance!

Rdblck met oa: Fatal sound + deathproof sound + heavy hipster sound

reggae

LIVE ON STAGE: MINDSICK 'S B-DAY BASH

Hardceure, darkceure, terreur

Salon Brut met: Wolf Eyes (US/ subpop recs) + Vrienden van de Duitse Keuken + Belchsingersonggrinder + Surd Zillah + BartHard + Neurobit + Eric Maes Visuals + Svartvit

noise, industrial, visual, audio horror

filmcafe

Caino (It) + Aglio + Crustenunie

Crust

Armed Cloud, Masquerade, Trip Trigger cafe show

Rock

Littlebigginger (EP release) + Achterdochtig + Cleanfield

dreampop, rock. deephouse

Willemeen Presents: Lieve Bertha, Paul Schoolderma, De Blonde Jongens en Tim

Theater Comedy

Kong + Tank86 + Cartographer ** ism Luxorlive

quadrofonische rock & samples, stoner

Rotting in Europe tour: Bloodsoaked (USA) + Short Fuse (USA) + Psychiatric Regurgitation (USA) + Black Mass (USA) + Hate Storm Annihilation (USA)

death metal

Misplaatst cafe

Plaatjes draaien en spelletjes spelen

Poffercore: De Eindbazen Editie

Drum & Bass, Frenchcore, Industrial Hardcore, Hardcore, Terror, UK Hardcore

UPCOMING TOUR II MET THE ROYAL + WASTED BULLET + THE CHARM THE FURY

Rock, Emo, Metal, Punkrock, Hardcore.

Mash Tha Fuck Up

breakcore, jungle, rave

Live On Stage

hardcore, darkcore, gabber

Musicnotes (met Jasper van Vugt & Martijn Crama)

Interview/Clinic

film cafe

films

Easter Bash met: Have It All (IT) + As I Rise (DE) + Ashes Of Many + Despicable Heroes

metalcore, hardcore

pandorum: the dark edition

hardcore, frenchcore, darkcore, terror, industrial hardcore, drum and bass

Pepsi Dancetour DJ Knock Out: Finale

dance

LIVE ON STAGE

hardcore, darkcore, gabber

!UITVERKOCHT! Psychout Circus !UITVERKOCHT!

Psychobilly festival UITVERKOCHT

De Fuzzclub met: Automatic Sam + Suit And Tie Johns + Lookapony

TICKETS AAN DE DEUR

Hip hop Cafe

hip hop

SoundXplosion presents Green Monkey

Techno, Electro, Minimal, Tekno en Trip-Hop

film cafe!

films

Tektron met oa: Nano.strike + Sifres + Frixion Fanatic

tekno

Financieel Cafe

Geld en schulden

LIVE ON STAGE

hardcore, darkcore, gabber

Hell Militia (Fra) + Chaos Invocation (Ger) + Funeral Goat

Black Metal

Kabaal Regionaal

diversen

Musicnotes met Marco Roelofs (Heideroosjes)

Interview,Clinic

filmcafe

Films

misplaatst cafe

Vinyl middag

Subcity High Voltage met: Killawatt (UK, Osiris, Wheel&Deal) + Gantz (TR, Box Clever, Innamind Recordings)

dubstep

Bloid + Violent Demise + Cavitation

Death Metal

Candystore invites Dollhouse: Mentalpastic Bodyfiller

queerminded dance party

LIVE ON STAGE

hardcore / darkcore / gabber

THY ART IS MURDER (US) + HERE COMES THE KRAKEN (MEX) + MARTYR DEFILED (UK)

ER ZIJN TICKETS BESCHIKBAAR AAN DE DEUR!!

Forms 15 year anniversary Part 1 of 2

drum & bass

BandXplosion + BandXplosion Acoustics

Willemeen Presents @ The Stage: Bizarre Ride To The Pharcyde II

UITVERKOCHT

Willemeen presents @ The stage: Bizarre afterparty

hiphop

Klere cafe Special

KLEDINGRUILBEURS

film cafe!

films

New Dutch School

techno

Heart of Darkness Presents: Aderlating + Starve + Murw

Experimental Black

Grindfeast: Porky Vagina + Gore Fore 5 + Noisome

Grindcore

LIVE ON STAGE

hardcore / darkcore / gabber

Mad Sin (DE) + The Frogs (ch)

ER ZIJN NOG TICKETS VERKRIJGBAAR AAN DE DEUR!!

Groovy Swing Night

Swingy, skanky, rocknrollende danskrakers

New Morality + Soul Power + Landmine Heart + Pantah

hardcore, punk

Spijkerrok winter editie met: We Sell Guns + Birth Of Joy + The James (afscheidsconcert) + Monokraft (afscheidsconcert)

diversen

Winterbivak

Outdoor activiteit

film cafe!

films

JUXTAPOSE: Simon Weiss + Mudde B2B Faber + Bert De Rooij + Lucas

dance

Cerebral Bore (UK) + Warpath (IRL) + Cemtex (UK) + Acrania (UK)

British, Irish Death Metal Brutality

LIVE ON STAGE

Hardcore, Industrial Hardcore, UK hardcore, Terror

Desecreted Sphere + Am Tuat + Panoptikon

Metal

Cannabis corpse (US) + Ghoul (US) + Ecocide

smerige death metal

Tektron Carpe Noctem met: Raf + Toysfornoise + Mengel Moes ea.

tekno

Double Bill: Mannheim + Bong Breaker

rock derby

film cafe!

Dagschotel

lekker dansen!

Willemeen presents

Theater, comedy night

Halve finale Gesel Van Gelderland

diversen

LIVE ON STAGE

Hardceure, darkceure, terreur

Shadowlord + Grift + Evil Oath

Black,Death Metal

Space Captain + Deaf Charley

Funk, Rock, Blues

film cafe!

films

De Wolven Expo

expositie

De Wolven Openingsfeest

Lekker Dansen.