Content

Finsterforst (D) + Dread Sovereign (IRL) + Bifröst (A) + Anomalie (A) Excl NL show

metal

Winterbivak

Buitenslapen

Filmcafe

Filmpies

Mark Foggo's Skasters + SKANDAAL!

SKA

Mantar (DE) + Izah + Gold + Stark + Implore (DE)

black, doom, d-beat punk, psychedelic

Elvis tribute

Tribute

De Gemene Deler

tekno

Battle Beast (FIN) + Alpha Tiger (DE) + The Order Of Chaos (CAN) EXCL NL SHOW

power metal

After Present Party

Drum 'n Bass, Dubstep, Dance, Allround

Illmatic Blockparty pre-pakjesavond

hip hop

Suns Of Dub (Addis Pablo + Jah Bami + Ras Jammy/ JAM) + Isis Swaby + Verse Ital ea.

dub

Filmcafe

Filmpies

Emporium vernesque dag II

Steampunk conventie

Emporium vernesque

Steampunk conventie

Het Gelders Orkest: Blik op Vivaldi (voor jongeren tussen 14-26 jaar)

Klassiek

Indie Schmindie: Sean Nicholas Savage + Weyes Blood @Brigant

pop, indie

THE BROWNING (US) + SILENT SCREAMS (UK ) + CAPTURE THE CROWN (AUS) + WALKING WITH STRANGERS (SWE)

metal, electronica

unknown: o.a. John Frost + SUPER NATURAL SELECTION + TERRA VOLTA + BOOMSHALAK SOUNDSYSTEM

benefiet

Blackalicious + DJ Smooth Cee @luxorlive

hip hop

DAGSCHOTEL: Strange delights. W/ WESTKUST + GOODNIGHT MOONLIGHT + MORE

Erazor (GER) + Vigilance (SVN) + Slaughter Messiah (BEL) + Mortal Scepter (F)

black thrash metal

Legendary Shack Shakers (US) + Rocker Arms + Voodoo Healers (GR)

rock & roll, blues, punk

CS Live: gratis 3 daags muziek en film festival nav opening nieuwe station met oa. Illmatic Blockparty

diversen

Gnarwolves (UK) + Great Cynics (UK) + Washed Up Kids (EP release show)

punkrock

FORMS & MIDNIGHT MUNCHIES PRESENT THE ‘OUTA SPACE EDITION’

drum & bass

Nymeria + Panoptikon + Nox Aeterna

Death Metal/ Melodic Death Metal

Filmcafe

Filmpies

TK07 - Afschijt

tekno

Bodyfarm (Album Release Show) + Funeral Whore + Dead Man's Walk + The Heritance

death metal

Tropical slut 5e editie

house, acid, electro, funk, afro

JOGGIPAD XL - [Halloween Edition] ft. LIFECYCLE, FRANKY NUTS, FORMIL & more

dubstep, drum&bass, trap

*UITVERKOCHT* De Hardheid + De Skaggerz

ska

ZOMBIEWALK

Walk as a Zombie

Het heksenbal moordspel

Onderdeel sprookjesfestival

Heksenbal

Sprookjes dansavond

High Tone (FR) + Asiatic Roots

live dub, electronic

Grime workshop

Workshop

Filmcafe

Filmpies

CANCELLED/ POSTPONED Digable Planets & U.G.O. live band (US) + Fatlip (US -The Pharcyde) EXCL NL SHOW

golden era jazzy rap

GELDERSCH METAL TREFFEN met: Hate (PL), Fleshcrawl (DE), Chapel of Disease (DE), Bandito + Emperors + Collision + Spartan + Rhovanion + Nuclear Devastation + Mouflon

metal festival

Neon met: ARES + SKI X ARI + ATLAS ERA + GIJS GUBBELS

tech, deep, trap

Popronde met: Alumna + The Homesick

dream pop

Filmavond

Superhelden

HAVE IT ALL (IT) + DOCK 83 + UNDUN + WHAT COUNTS

Hardcore, Metalcore

Wederganger (Album Release Seance) + Heimdalls Wacht (DE) + Pox (BE)

undeath, black

THE MONOLITH DEATHCULT + APOPHYS + DICTATED

tech death metal

Post sorteren met Delta Loyd

Financiële informatie

Salon Brut: Tropical Trash (US) + Dead Neanderthals + Lärmschutz + DJ Bart Hard

avant punk rock, heavy jazz noise

ReggaeForce One

Reggae

GRINDFEAST: CUNTEMONIUM (DE) + SICK OF STUPIDITY + DEHUMANIZATION

Grindcore

Saturnus (DK) + Officium Triste + Autumnal (SP) + Monuments

doom

Nekromantix

psychobilly / horrorbilly

Signs of Algorithm (BE)+ Empire of the Wolves + Wreckage

metalcore/ hardcore

NYMNYR presents: Voodoom + Bong-Ra + Deformer + Not Your Monkey Not Your Robot

dark ritualistic voodoo breakcore

Arnhem Noise Attack met: Kugra + Crustenunie + Krapuul + Inwar

crust, D-beat, punk, power violence

Filmcafe

Filmpies

TANGO WORKSHOP

Workshop

Donnerwetter @Uitboulevard

rawk

TROPICAL SLUT 4e EDITIE

house, acid, electro, funk

Delen die hap!

Eten delen

Willemeen Ardennen Offensief

Buitenslapen

Workshop Flammkuchen maken o.l.v. Chef Laurent

kookworkshop

Filmcafe

Filmpies

Filmcafe

filmpies

Negative plane (us) + Malthusian (irl) excl nl show

black, death metal

Addis Pablo (JAM) + Mark Wonder (JAM) + Jah Bami (TRI) + Exile di Brave (JAM) + Strawl (NED) + Suns of Dub (JAM/TRI) + Asiatic Roots ft Ronny Schenk on trumpet (NED) @Park Open

reggae

New York Ska-Jazz Ensemble (USA) + The Bunny Bonanza's + The Unfourgettables @Park Open

ska jazz, rocksteady, surf RnR,

Filmcafe

Filmpies

Tentstock @Buitenplaats Koningsweg

campeer festival

Forms Events & Work Them present ‘SummerJam 2015

drum & bass

Benefiet voor Nepal

Benefiet

Upon A Burning Body (US) + Confessions Of A Traitor + When Walls Collapse

metal, metalcore

Percussie Workshop

Workshop

Twitching Tongues (US) + Disgrace (US) + Deathtrap

hardcore

NEON

house, future bass, trap

Pizza workshop

Workshop

Filmcafe

Filmpies

The Vintage Caravan (IS) + Bandito

classic rock, blues, prog rock

EYEHATEGOD (US excl NL show) + Lifelong

NOLA Southern Rock, Punk, Blues

Joggipad XL

dubstep, drum&bass, trap, glitchhop

Spatie Or Die @ Skateramp Park Presikhaaf

skate & music

Popsport

diversen

Grindfeast: Contorted Mind (NL) + Clitorape (FR) + Korpse (NL)

Grindcore

Circle (FIN) excl NL show + Hun Bed

NWOFHM, experimental

Filmcafe

Filmpies

Back to Thrash met: Evil Invaders (BE) + Deathisfaction / SKULL FIST is GECANCELLED!!!

thrash, speed metal

Graveyard Johnnys (UK) + Dirt A Go Go

rockabilly

UITVERKOCHT!! Agnostic Front (US) Excl NL Show + Strike First + Neurotox (DE)

hardcore

Murder By Death (US) excl NL show + Joe Madman & The Sidewalkers

rock, indie, americana

Subhumans (UK) + Larrakia (UK) + Doodskop + GeenItalië

anarcho punk

? Reggae Inna Willemeen

Reggae

Armed Cloud cd release party + The Aurora Project + Trip Trigger

prog, metal

Bivak met Willmeen

kramperen

Tropical Slut

funk, afro, italo, tropical, elektro

Melechesh (IS) + Keep Of Kalessin (NO) +Tribulation (SWE) + Embryo (IT) + Cvinger (SI)

black metal

GROF GESCHUT

Hardcore / Terror / Gabber

WillemsFest 2015: The Real Mckenzies (CAN) + Stormrider + Skandaal + The Devil's 3rd + Impalement + What Counts/Sarah Jurassica Parker + Captivity

Metal/ Celtic Folk Rock/ Ska/ Punk

Forms & Work Them present : The King Of Bass Edition 2015 Edition

drum & bass

Poison Idea (US) + Heretic + Bad Noids (US)

hardcore punk, metalpunk sleaze

Hocico (MEX) excl NL show + Benjamin'sPlague + DJ -X-X-X- + DJ KWOAD

dark electro

Filmcafe

Filmpies

Jeru The Damaja (US) + The Beatnuts (US) + DJ Smoothcee

hip hop

Year Of No Light (FR) + Monarch! (FR/US)

heavy epic shoegaze, doom metal

Acid Witch (US) + Bonehunter (FI)

horror soundtrack doom crust, devil metal

Shake The Earth Tour: The Royal + For I Am King + Ashes of Many

metalcore

Sleepmakeswaves (AUS) + Skyharbor (UK) + Tides From Nebula (PL) EXCL NL Show

rock, experimental,

Mark Wonder (JAM) album release party + Strawl (NL) + FiyaNation Band (NL) + Asiatic Roots (NL) + Dwayne Hall - MC (US) + Herbsman Sound (NL)

reggae

Gingerpig + Orange maplewood + Deaf Charley

blues, hardrock

Off-Course

tech, deep, future house

Dropping

Van A naar B en andersom

Filmcafe

Filmpies

Takketek met: Armageddon Project + I:Gor + Sei2ure + Lucy Furr + Djipe + Jeffius + Mendeaz

industrial hardcore

Master (US) + Absurdity (FR) + NervoChaos (BRA) + Deadly Whispers (FR)

deathmetal

Fietsrepaircafe

DIY

AC/DC UK

rock/ tribute

Foute avond

Fijne potpouri

Drowned (DE) + Ravencult (GR) + Lubbert das

oldschool death, black thrash

Filmcafe

Filmpies

Mirrors For Psychic Warfare (US Scott kelly of Neurosis) + Two From The Eye (US) + DJ Of The Second Moon

noise, drones

mash the f*ck up Benefiet #2 (Arnhem edition)

Jungle, Rave, Ragga, Breakcore

Grindfeast: Gorgasmico Pornoblastoma (PT) + Begging for Incest (DE) + Miasmata (NL)

Grind/ Slam

Ascension (Ger) + Bölzer (Ch) + Vassafor (Nzl) + Dysangelium (Ger) exclusive nl show

black metal

LOS gaan met: The demon dwarf

Hard, Gabber , Terror, Industrial, frenchcore

Sayo | Clubnacht #3 met Joey Daniel (300MPH) en Jeff Moore (Saved Records)

Deep House / Deep Tech

Illmatic blockparty

oldschool

Filmcafe

Filmpies

Rijn IJssel Muziek 2

diversen

White Trash Presidents (SWE) + The Devil’s 3rd

Hard Rock, Heavy Metal

NEON

techhouse, deephouse, trap

THE LIQUID MACHINE + THE ANTHOLOGIST + LOLA’s DICE + OF STONE AND FIRE

punkrock, garage, psychedelische stoner

Rijn IJssel

diversen

Filmcafe

Filmpies

DBA

Dance batlle

The Lock & Load Event met Nefalem, Blackstroke, Shaemless & Easing the Badger

Rock

HARD EN NIEUW

snoeiharde hardcore / dikke frenchcore / raggende terror

JOGGIPAD XL - [Enter The Void] NYE Edition

dance assorti