Content

Koken bij het COC

Koken op locatie

Sadistic Intent (Excl NL show/ US) + Dehuman (BE) + Anarchos

oldschool death metal

Blik op Dvoráks 8e symfonie

Klassiek

Open Mic Arnhem (+Salt Lake City) for Serious Request

Benefiet

Willemeen Winter Bivak

Buiten slapen

Heights Meditation + Toughcutt Band + DJ Lannie

Reggae

Myrkvar (Plunder & brand release party) + Baldrs Draumar + Misanthropia + Egeria + Nornagesta + KFFR

pagan folk metal

026 Cooking!!!

Koken op locatie

Take Down The Sun + Irritation + Shade of Hatred + Slacktide

Metal

AFGELAST!!!! Bring It!! Cancelled!!!

Stand-up & Improvisatie Comedy

Soup cafe

soep eten

Game cafe

Bord, en andere gezelschapsspelen

The Offbeat Festival met: Bazzookas + Skandaal + Yotta + Skippabeat

Ska

Hypercube Debut Night

future bass, trap

Sirenia (NOR) + Tyr (FRO) + Unleash The Archers (CAN) + XAON (SUI) + Relicseed (LAT)

Symphonic, Viking/Folk, Powermetal

Soupcafe

soep eten

Game cafe

Bord, en andere gezelschapsspelen

Grindfeast XL3: Analepsy(PT) + Hymen Holocaust (NL) + Raw Decimating Brutality (POR) + 5 Stabbed 4 Corpses (DE) + Brutal Sphincter (BE/FR) + Ryvok (NL) + Fumes of Decay (NL) + Grindbashers (NL) + Bassookah (NL) + Kaasschaaf (NL)

Grindcore

ARCANA 13 + Messa

occultrock/doom

soepcafe

Soep eten

Game cafe

Bord, en andere gezelschapsspelen

Ice Nine Kills (USA) + Affiance (USA) + Shields (UK)

Theatricore, Metalcore

Soep café

Indische Pindasoep

Game cafe

spelletjes

Call It Off + The Press and The President

Poppunk

Zombiewalk

Sponsorloop Dierenasiel Arnhem

Forms & Midnight Munchies Present: Halloween 2016

drum & bass

Gelders Orkest Presenteert Halloween in concert

Klassieke muziek

Jazz At Willemeen

Live Jazz

Weerwolven

role playing

ANCIENT BARDS (IT) + TRICK OR TREAT (IT) + VALKYRE (BE)

Symphonic | Power | Folk | Female Fronted

Tengil (SE) + Woes (DK)

blackened hardcore

Feest! Met: Skandaal + De Grote Boodschap + CrustenUnie

Ska, Crust en herrie

Gelders Orkest: Blik op Beethovens 1e symphonie

Klassiek

HDKT Benefietconcert Not2Bigband

benefiet concert

ROC Roadtrip

diversen

GELDERSCH METAL TREFFEN

Asphyx (albumreleaseshow) + Weedeater + Putrid Pile + Hypno5e + Arabrot + Iniquitous Savagery + Sledgehammer Nosejob + Impalement + Entrapment + Shadowrise + Desolate Fields + The Dutch Duke +Little Devil Allstars + Infantry

Little Devil Allstars

Rock/Metal/Party coverband

Fifty Foot Combo (BE) + The Bunny Bonanza's

garage, indie, surf, car chase music

EDO G (US) + The Artifacts (US) + R.E.K.S. (US) + DJ SMOOTH CEE

Hip Hop

Banane Metalik (FR, Excl NL show) + The Griswalds + Clockwork Psycho (SI)

Psychobilly, gore 'n roll

Soul:ar + Catalinaclub (DE)

neo-soul, dreampop

ROEST: Nightland (it) + Take down the Sun + Basilisk + Project Pain

Locatie: brigant

Dub Nation 2 Year Anniversary w/ King Shiloh Soundsystem

dub

PHONOPHOBIA FEST met: Svffer (DE) + Krüger (CZ) + Weak Ties (DE) + Teethgrinder + Divtech & Decide Today (USA) + Uneasy Peace + System Bastard + Malamondo

crust, punk, noise, dark metal, anarcho breakcore

Haggis (NO) + Anti Clockwise (DE) + Shameless (FR) + Complaint

oi punk

Angel Witch (UK) + Blizzen (DE)

NWOBHM

Acherontas (GR, DE, IT) + Sinmara (IS) + Slidhr (IE) + Shrine Of Insanabilis (DE)

Black metal

The Urban Voodoo Machine (UK) + JC Thomaz & The Missing Slippers

Bourbon Soaked Gypsy Blues & garage

Willemeen bivak

Buiten slapen

King Dude (USA) + The Spirit Cabinet + Foie Gras (USA)

dark folk americana, blackened heavy metal

Arnhem Intro Festival met Achterdochtig ea.

poprock

Dog Eat Dog (USA) + Crashjaw

crossover

The Dwarves (US) + DR Duval + The Sausage Party

punk rock legends

Strike Anywhere (US excl BeNeLux) + Antillectual (release show) + Such Gold (US) + Smash The Statues

Punkrock

Warrior Soul (US) + Spectors Wall

NYC ROCK YEAH!!

Dub In The Park @ Park Open

dub, reggae

TEMPLE OF MADNESS

Hardcore

Ceschi Ramos (USA) + Bleubird (USA) + N

indie hip hop

Jazz At Willemeen

Jazzcafe

Amselfest met: Grade 2 (UK) + Agressive (DE) + Harries'89 + Midnight Tattoo (BE)

oi, streetpunk

Dødheimsgard (N) + Diskord (N)

avant-garde black metal

Dopethrone (CA) + Lifelong [CANCELLED]

scum fuck blues, doom, sludge

Arnhem Noise Attack #4 W/ Tørsö (US) + Qualm + Lawine

hc, power violence, d-beat

Joggipad - [8BIT SHIT!] feat. T and Sugah, Obey, Madcore, Valk & more

NooN Presents: Mula B & Louis & More

grime, hip hop, franse tunes

milofest

lgbt party

Pissgrave (US) + Phrenelith (DK) only NL show

death metal

The Burning Hell (CAN) + Ocean Alley (AU) + Wolves Dressed In Sheep @ Park Open

indie, pop, rock

Popsport

diversen

Yung Internet + Wivvamilie + Opivm

trap

Strompelen door de Ardennen

overnachten in de natuur

Voorronde Spin Off

nationale bboy en stand up wedstrijd

Antimatter (UK) + February Moon

Alternative Rock

Dub Nation #17 w/ Dubiterian & Xoveryouth Fam Soundsystem

dub

Ancst (DE) + Thranenkind (DE)

Post blackmetal / blackened crust

STAR*RATS (DK/Swe) + The Devil's 3rd + Gods Among Machines (DK)

heavy street rock'n roll with metal and punk influence

Illmatic Blockparty

hip hop

Tropical Slut 8

house, funk, disco, acid, tropical, beats

Marduk (SWE) + Immolation (US) + Origin (US) + BIO-Cancer (GR) @luxorlive

black, death tech death, thrash

**AFGELAST**TOUR DE WILLEMEEN: Bands + BMXclinic + Fiets Pimpen + PizzaPimp

Evenement

De Gemene Deler

tekno

Retro Game Cafe

Gaming

WillemsFest 2016: Pene Corrida + Bliksem(B) + Myrkvar + De Grote Boodschap + The SpaX + Terra Volta + Scar7

Metal, Folkmetal, Crustmetalpunk, Ska/Balkan, Metalcore

Forms & Midnight Munchies present 'Kingsnight 2016'

drum & bass

Het Gelders Orkest: Blik op Dvorak

Klassiek in Musis

RollerDerby Sin-Circus!

NEON presents: † ARES // BETER NIET DOOD TOUR †

house, future bass, trap

Rijn IJssel Muziek Performance Night

diversen

Def P + Steen + Spinal + Rogero & Ries + Mc Gyver & Rickz + DJ Daan

hip hop

Abysmal Grief (IT) + Epitaph (IT)

horror cult metal

gast aan tafel/ cafe

Eten!

Psychout Circus 2016

Psychobilly festival

Jazz At Willemeen

Jazz

Filmcafe

Filmpies

Nile (US) + Melechesh (IS) + Embryo + Abrupt Demise @Luxor Live

death metal, black metal

Orden Ogan (DE) + Almanac + Manimal (DE) exclusive NL show

power metal

Nashville Pussy (USA) + Worry Blast (CH) + Black Bone

Southern Rock

Eye On the Prize - Grote Prijs van Nederland Clubtour met oa. Oostcoast

hip hop uit NL

Tropical Slut 7

house,disco, acid, tropical

GRINDFEAST w/ Rectal Smegma (Pre-Release Party) + Fuck The Facts + Pancreatic Purulence

grindcore

ACXDC (US) only NL show + Implore (DE) + Gewoon Fucking Raggen + Maagzuur

power violence, hardcore

GEEN KAARTEN AAN DE DEUR VERKRIJGBAAR! MGLA (PL) + Aosoth (FR) + Deus Mortem (PL) + Deathrow (IT) + Ars Veneficium (BE) Stream Of Blood (DE) + Ethraid Engrin (NL)

Black metal fest

Filmcafe

Filmpies

Sowulo + Shireen + Seed

pagan, folk

Death Alley + Path Of Samsara (DE)

heavy psychedelic protopunk & black magick RnR

Mega Proleten Festival met: Orgaanklap + Rectum Raiders + Cheap thrills + Rene SG

levenslied

Belasting terugvragen 2015

Fiancieel

Illmatic Blockparty

hip hop

Willemeen bivak

Outdoor

Necrowretch (FR) + Infernal Execrator (SG)

unholy black death

CANCELLED!! !! Atlas Losing Grip (SWE/ excl NL Show) + Anchors & Hearts (DE) + Smash The Statues

punkrock

Club 27: D'n Doars + Yotta + Of Stone and Fire + Relffoxes + Bittere Ernst & Josie + Sarah Jurassica Parker + Ranunculus and Daisies

Tribute

Filmcafe

Filmpies

Armbanden workshop

Workshop

UITVERKOCHT! UK Subs (UK) + TV Smith (UK) + Neuroot

punk, exclusive NL show

Dub Nation#16 w/ Food Bass Shelter Soundsystem

dub

Neon

house, future bass, trap

HeavyNight: Daisy D + Death to Decaf + The Unslain + Crimson River

Heavy Local Rock

Jaya The Cat + The Tips (DE) + The Betrayers Of Babylon (DE/NL)

punk, reggae, ska

Blik op Beethoven

Klassiek

Kingfisher Sky + Sin7sinS + Scarlet Stories + Blackbriar

Female Fronted Metal Matinee

Joggipad

Salon Brut presents: Author & Punisher (USA) + Vasten + DJ Bart Hard

noise, dooom

arnhem noise attack 2 met: Stark + Controlled Existence (CZ) + Krapuul + Betonrot

dark HC, crust, grind

Lock & load rockcollective present: Captain Ortega + Nefalem + Page Zero + Gangabella

rock, grunge,

Camp Lo (US) + DJ Smooth Cee

hip hop

GRINDFEAST XL: Fermented Masturbation (NO) + Serrabulho (PT) + Carnifloor (NL) + Black Skies Burn (UK) + Goreputation (DE) + Kaasschaaf (NL) + KRU$H (NL)

grindcore

Reggae Force One presents: Toughcutt Band A Tribute to Gregory Isaacs

reggae

Filmcafe

Filmpies

Tropical Slut 6

house, funk, disco, tropical beats