Content

Satanic Supremacy part 2 - Total War edition

black metal

Culture Ft. Kenyatta Hill & The Two Seven Clash Band

reggae

One In The Jungle Fest met: Guns N' Roses + Metallica + Iron Maiden + Slayer + Nirvana

grunge, hardrock, metal tribute fest

TYR (FO) + Arkona (RU) + Dalriada (HU) + Varmia (PL)+ Support

pagan, folk, heavy metal

Arina's leuke oldschoolfeest; Vinyl Freaks!

early hardcore, early rave, early terror

Dream Masters : Hellcreator 10 Year Anniversary

hardcore, early hardcore, terror

Doc's Deathfest 1 met: Sabiendas (D) + Acid Death (GR) + Procreation + Bloodmoon

death metal

Zuurstof | Tahko & Najel Monteiro

techno

Blood Incantation (USA) + CZLT (BE)

cosmic death metal, ambient/drone

Kei Hertz III : Ondergronds Gebeuk

oldschool en harder

Gatecreeper (USA) + Support

death metal

Back To Thrash presents exclusive NL club show: Municipal Waste (US) + Svetlanas (IT/RU)

thrash, speed

Fris @ Arnhem met: Ashafar

urban, hip hop

Deem index (EP presentatie) + Bring On The Bloodshed + Bloodmoon

metal

Berzerk III

Oldskool terror, speedcore

Izegrim allerlaatste clubshow met Dictated + Methylbenzeen

death, thrash metal

Wordt verplaatst: TRI poloski ||| Arnhem ||| Hardbass

in overleg voor een nieuwe datum

Wordt verplaatst: Brommers Kieken met: Temple Fang + Wondkoorts + Helm Op

in overleg voor een nieuwe datum

Wordt verplaatst: Arnhem Reggae Jamsession

naar 24 september

Afgelast: Courbois-Somers-Courbois

Jazz, Rock

Wordt verplaatst: De Eigenwijze Makers Markt

in overleg voor een nieuwe datum

Afgelast: Smyrna Death Attack w/ Pighead (DE) + Abysmal Torment (MT) + Mortal Torment (GR) + Molested Divinity (TR) + Schizogen (UA)

we onderzoeken mogelijkheden om dit te verplaatsen

Afgelast: MIST met: Ritualz (MEX) + Five Suns + Tonal Verges + Vleertje + Votske

we onderzoeken mogelijkheden om dit te verplaatsen

Wordt verplaatst: MKA presenteert Mouflon Overruled and support

in overleg voor een nieuwe datum

Wordt verplaatst: Cunninlynguists (USA)

in overleg voor een nieuwe datum

Afgelast: WillemsFest 2020: Thanatos + The Monolith Deathcult + Dead Man's Walk + BasilisK + Slack Tide + Chauffeur + Speciaal Onderwijs + Rotten Remains + Down The Valley + TBA

we onderzoeken mogelijkheden om dit te verplaatsen

Afgelast: FORMS KINGSNIGHT 2020

we weten nog niets over een mogelijke nieuwe datum

Wordt verplaatst: Deshima Sounds presents: PARADISE!

in overleg voor een nieuwe datum

wordt verplaatst Deshima Sounds: Clubbing Japanese style

in overleg voor een nieuwe datum

afgelast: Baest (DK) + Black Rabbit

we weten nog niets over een mogelijke nieuwe datum

Wordt verplaatst: WillemeenCafé & Kunsstof Rijnijssel acoustic sessions

Concert

Wordt verplaast: Ancient Bards + Sleeping Romance + Kalidia

wordt verzet naar een nieuwe datum

is verplaatst: Culture ft. Kenyatta Hill + Dub Nation

verplaatst naar 30 oktober

Cancelled: Zeefdruk cursus (1 middag)

zeefdrukken

wordt verplaatst: NYTT Land (RU) + Cuélebre (ES) + Cesair (NL)

in overleg voor nieuwe datum

Afgelast: Zeefdruk cursus (2 avonden 15 en 22 april)

zeefdrukken

Afgelast Party Cannon (SCH) + Kaasschaaf + Cumbeast (FIN) excl NL show

geen nieuwe datum

Wordt verplaatst Cult Of Fire (CZ) + Malokarpatan (SK) only NL show!

in overleg voor een nieuwe datum in oktober

Wordt verplaatst: Doom Over Arnhem w/ Officium Triste + Godthrymm (UK) + Into The Arcane + Façade + River Of Souls

in overleg voor een nieuwe datum

Verplaatst: Arina's leuke oldschoolfeest; Vinyl Freaks!

verplaatst naar 3 oktober

is verplaatst: Fris @ Arnhem met: Ashafar

verplaatst naar 10 juli

is verplaatst: Taake (NO) + Kampfar (NO + Necrowretch

verplaatst naar 21 januari 2021

wordt verplaatst: Pon de Beats: Spring Edition!

we zoeken een nieuwe datum

wordt verplaatst: Memoriam (UK) + Troops Of Doom + Burial Remains

we zoeken naar een nieuwe datum

Afgelast: W1 & Gelders Orkest presenteren Maestro Jules onthult Sibelius

Klassiek

afgelast: Willemeen Café - Dungeons & Dragons

Spellenavond

afgelast: Sunset sessions

Dance

wordt verplaatst: Deem index (EP presentatie) + Bring On The Bloodshed + Bloodmoon

verplaatst naar 26 juni

afgelast: Zeefdruk cursus (1 middag)

zeefdrukken

afgelast: Meet the Plugz pt.4 met Mael

R&B, Hiphop

afgelast: Powerplug 2nd Edition

wordt verplaatst naar een nieuwe datum

afgelast: Afvalestafette

afgelast: Zeefdruk cursus (2 avonden 18 en 25 maart)

zeefdrukken

afgelast: Willemeen Café

is verplaatst: Zuurstof

verplaatst naar 5 september

cancelled: One Night In Acid

acid house, braindance, industrial aphex acid,

Willemeen Café presenteert Pubquiz: Machtige Maart!

Pubquiz

Sunset sessions

Dance

Jaya The Cat + March

punky drunk reggae

15 years Harder Is Beter!

hardcore,

Fout Bloed

Theater

Willemeen Café

Sunset sessions

Dance

Zeefdruk cursus (1 middag)

zeefdrukken

Female Fronted Night met: Noctulux + The First Resort + Egeria

melodic hard rock en metal

Clair Obscur: Classic meets Metal

locatie: acousticum in Ede

Willemeen Café - Dungeons & Dragons

Spellenavond

Willemeen outdoor Bivak

Buiten slapen

Zeefdruk workshop ism Kunstbende

zeefdrukken

Het Gezelschap + Sekushi Boys

electro rap

Luminari Records Presents: Dutch Hollywood

urban

Rhapsody Of Fire + The Unity + Skeletoon

melodic power metal

Willemeen Café Karaoke Night 3.0

Karaoke

Sunset sessions

Dance

Doc's Blackfest III met: Sammath + Asagraum + Fenris + Nattas + Arkhangelsk + In Manus Tuas + Pictura Poesis + Morvigor + Bakasura

black metal festival

First Officieus **UITVERKOCHT!

studentenfeest

ék (HU) + Let's Get Lost

indie rock

Eigenzinnig deel 2

Poëzie

WillemeenCafe & Kunsstof Rijnijssel acoustic sessions

Concert

De Iraanse Kwestie

politieke discussie

LUSH | Bigger Area & Better Experience

urban nl hip hop, afro, dancehall, RnB

*UITVERKOCHT*W1 en het Gelders Orkest presenteert Brahms/ Debussy/Beethoven

Klassiek

Wonk Unit (UK) + The Wasted Youth Club

punkrock

Monuments (UK) + Heart Of A Coward (UK) + I Built The Sky (AUS)

progressive metal

Calor | A Warm Winter

house, techno, italo

Willemeen Café presenteert LenArt Lonely

Concert

Sunsetsessions

dance

WARP2ONE Empire

freestyle

Oorsuys + Mt. Echo + Mother bass

alternative rock, grunge

Willemeen Café presenteert Winter Pubquiz

Pubquiz

Sunset sessions

Dance

8Bahn x Comradery w/ stranger B2B Comrade Winston-Ben Buitendijk

early groovy techno

Sauce #8 (Arnhemse Uitnacht = gratis entree)

dubstep, grime, UK bass

Zeefdruk Cursus ism Volare

basis zeefdrukken

Meet The Plugs 3 Met Qucee

Q&A

Power Plug NL Presents! (Arnhemse Uitnacht = gratis entree)

dutch urban culture, trap, hip hop, RnB

**Cancelled**Culture Cafe, Polish edition

Workshop

Willemeen Café - Dungeons & Dragons

Spellenavond

Fillemeen

Film

Sunset sessions

Liquid D&B

Acid a GoGo: Arnhem a GoGo

tekno, acid, jungle

Elementive vol 2

6 million ways to rave

Willemeen Café

Willemeen Café

Sunset sessions

Dance

Lifelong (EP Release show) + Bismut + Dreckneck

stoner, hc

Karaoke Night in Willemeen Cafe

Karaoke