Content

is verplaatst: Taake (NO) + Kampfar (NO + Necrowretch

verplaatst naar 21 januari 2021

is verplaatst: Fris @ Arnhem met: Ashafar

verplaatst naar 10 juli

Verplaatst: Arina's leuke oldschoolfeest; Vinyl Freaks!

verplaatst naar 3 oktober

Wordt verplaatst: Doom Over Arnhem w/ Officium Triste + Godthrymm (UK) + Into The Arcane + Façade + River Of Souls

in overleg voor een nieuwe datum

Wordt verplaatst Cult Of Fire (CZ) + Malokarpatan (SK) only NL show!

in overleg voor een nieuwe datum in oktober

Afgelast: Zeefdruk cursus (2 avonden 15 en 22 april)

zeefdrukken

Afgelast Party Cannon (SCH) + Kaasschaaf + Cumbeast (FIN) excl NL show

geen nieuwe datum

wordt verplaatst: NYTT Land (RU) + Cuélebre (ES) + Cesair (NL)

in overleg voor nieuwe datum

is verplaatst: Culture ft. Kenyatta Hill + Dub Nation

verplaatst naar 30 oktober

Cancelled: Zeefdruk cursus (1 middag)

zeefdrukken

Wordt verplaast: Ancient Bards + Sleeping Romance + Kalidia

wordt verzet naar een nieuwe datum

Wordt verplaatst: WillemeenCafé & Kunsstof Rijnijssel acoustic sessions

Concert

afgelast: Baest (DK) + Black Rabbit

we weten nog niets over een mogelijke nieuwe datum

Wordt verplaatst: Deshima Sounds presents: PARADISE!

in overleg voor een nieuwe datum

wordt verplaatst Deshima Sounds: Clubbing Japanese style

in overleg voor een nieuwe datum

Afgelast: FORMS KINGSNIGHT 2020

we weten nog niets over een mogelijke nieuwe datum

Afgelast: WillemsFest 2020: Thanatos + The Monolith Deathcult + Dead Man's Walk + BasilisK + Slack Tide + Chauffeur + Speciaal Onderwijs + Rotten Remains + Down The Valley + TBA

we onderzoeken mogelijkheden om dit te verplaatsen

Wordt verplaatst: Cunninlynguists (USA)

in overleg voor een nieuwe datum

Wordt verplaatst: MKA presenteert Mouflon Overruled and support

in overleg voor een nieuwe datum

Afgelast: MIST met: Ritualz (MEX) + Five Suns + Tonal Verges + Vleertje + Votske

we onderzoeken mogelijkheden om dit te verplaatsen

Afgelast: Smyrna Death Attack w/ Pighead (DE) + Abysmal Torment (MT) + Mortal Torment (GR) + Molested Divinity (TR) + Schizogen (UA)

we onderzoeken mogelijkheden om dit te verplaatsen

Wordt verplaatst: De Eigenwijze Makers Markt

in overleg voor een nieuwe datum

Afgelast: Courbois-Somers-Courbois

Jazz, Rock

Wordt verplaatst: Arnhem Reggae Jamsession

naar 24 september

Wordt verplaatst: Brommers Kieken met: Temple Fang + Wondkoorts + Helm Op

in overleg voor een nieuwe datum

Wordt verplaatst: TRI poloski ||| Arnhem ||| Hardbass

in overleg voor een nieuwe datum

Izegrim allerlaatste clubshow met Dictated + Methylbenzeen

death, thrash metal

Berzerk III

Oldskool terror, speedcore

Deem index (EP presentatie) + Bring On The Bloodshed + Bloodmoon

metal

Fris @ Arnhem met: Ashafar

urban, hip hop

Back To Thrash presents exclusive NL club show: Municipal Waste (US) + Svetlanas (IT/RU)

thrash, speed

Gatecreeper (USA) + Support

death metal

Kei Hertz III : Ondergronds Gebeuk

oldschool en harder

Blood Incantation (USA) + CZLT (BE)

cosmic death metal, ambient/drone

Zuurstof | Tahko & Najel Monteiro

techno

Doc's Deathfest 1 met: Sabiendas (D) + Acid Death (GR) + Procreation + Bloodmoon

death metal

Dream Masters : Hellcreator 10 Year Anniversary

hardcore, early hardcore, terror

Arina's leuke oldschoolfeest; Vinyl Freaks!

early hardcore, early rave, early terror

TYR (FO) + Arkona (RU) + Dalriada (HU) + Varmia (PL)+ Support

pagan, folk, heavy metal

One In The Jungle Fest met: Guns N' Roses + Metallica + Iron Maiden + Slayer + Nirvana

grunge, hardrock, metal tribute fest

Culture Ft. Kenyatta Hill & The Two Seven Clash Band

reggae

Satanic Supremacy part 2 - Total War edition

black metal

Taake (NO) + Kampfar (NO + Necrowretch

black metal

archief