Content

Willemeen Café Karaoke Night 3.0

Karaoke

Rhapsody Of Fire + The Unity + Skeletoon

melodic power metal

Luminari Records Presents: Dutch Hollywood

urban

Het Gezelschap + Sekushi Boys

electro rap

Willemeen outdoor Bivak

Buiten slapen

Zeefdruk workshop ism Kunstbende

zeefdrukken

Willemeen Café - Dungeons & Dragons

Spellenavond

Female Fronted Night met: Noctulux + The First Resort + Egeria

melodic hard rock en metal

Clair Obscur: Classic meets Metal

locatie: acousticum in Ede

Sunset sessions

Dance

15 years Harder Is Beter!

hardcore,

Jaya The Cat + March

punky drunk reggae

One Night In Acid

acid house, braindance, industrial aphex acid,

Zuurstof

techno

Deem index (EP presentatie) + Bring On The Bloodshed + Bloodmoon

metal

Powerplug 2nd Edition

Hip Hop, R&B, Afro, Trap

Sunset sessions

Dance

W1 & Gelders Orkest presenteren Maestro Jules onthult Sibelius

Klassiek

Memoriam (UK) + Troops Of Doom + Burial Remains

old school Death metal

Pon de Beats: Spring Edition!

anison (アニソン), J-core

Taake (NO) + Kampfar (NO + Necrowretch

black metal

Fris @ Arnhem met: Ashafar

Arina's leuke oldschoolfeest; Vinyl Freaks!

oldschool, early rave/ hardcore

Doom Over Arnhem w/ Officium Triste + Godthrymm (UK) + Into The Arcane + Façade + River Of Souls

doom

Cult Of Fire (CZ) + Malokarpatan (SK) only NL show!

black metal

Party Cannon (SCH) + Kaasschaaf + Cumbeast (FIN) excl NL show

party grind

NYTT Land (RU) + Cuélebre (ES) + Cesair (NL)

pagan, folk, shamanic ritual music

Culture ft. Kenyatta Hill + Dub Nation

roots reggae

Illmatic Blockparty: Female Edition

golden era hip hop

Ancient Bards + Sleeping Romance + Kalidia

symphonic metal / powermetal

Baest (DK) + Support

death metal

Deshima Sounds presents: PARADISE!

eurobeat, hyper techno, parapara party

Deshima Sounds: Clubbing Japanese style

j-core

FORMS KINGSNIGHT 2020

drum & bass

WillemsFest 2020: Thanatos + The Monolith Deathcult + Cloud Rat (USA) + Dead Man's Walk + Leechfeast + BasilisK + Slack Tide + Chauffeur + Speciaal Onderwijs + Rotten Remains + Down The Valley

Festival

Smyrna Death Attack w/ Pighead (DE) + Abysmal Torment (MT) + Mortal Torment (GR) + Molested Divinity (TR) + Schizogen (UA)

brutal death metal

De Eigenwijze Makers Markt

beurs/ markt

Courbois-Somers-Courbois

Jazz, Rock

Arnhem Reggae Jamsession

reggae

Izegrim allerlaatste clubshow met Dictated + Methylbenzeen

death, thrash metal

Berzerk III

Oldskool terror, speedcore

Doc's Deathfest 1 met: Sabiendas (D) + Acid Death (GR) + Procreation + Bloodmoon

death metal

Dream Masters : Hellcreator 10 Year Anniversary

hardcore, early hardcore, terror

One In The Jungle Fest met: Guns N' Roses + Metallica + Iron Maiden + Slayer + Nirvana

grunge, hardrock, metal tribute fest

Satanic Supremacy part 2 - Total War edition

black metal

archief